Леонідова Наталя Григорівна

Вчитель трудового навчання Маріупольської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням новогрецької мови I-Ш ступенів № 46 Маріупольської міської ради Донецької області

Маю повну вищу освіту, закінчила Бердянський педагогічний університет у 2011 році. За результатом атестації 2012 року спеціаліст вищої категорії.

 

САМОПРЕЗЕНТАЦИЯ

 

Наталья – это единственное, что могу о себе сказать однозначно.

 

Возраст интересный: уже чего-то достигла, но еще многого  хочется…

Автобіографія

Я, Леонідова Наталя Григорівна, народилась 21 вересня 1971 року в м. Маріуполі.

 

У 1978році пішла у перший клас середньої школи № 46 м. Маріуполя, с. Старий Крим. Після закінчення 10 класу у 1988 році вступила до Маріупольського механіко – металургійного технікуму.

 

У 2002 році прийнята до СШ № 46 – вакансія – вчитель трудового навчання.

 

У 2006 році вступила на індустріально - педагогічний факультет Бердянського Державного педагогічного університету, на заочне відділення.  

 

У 2011 році закінчила повний курс згаданого університету за спеціальністю вчитель трудового навчання, спеціаліст «Трудове навчання ,основи економіки, креслення та безпеки життєдіяльності» (диплом з відзнакою).  

Склад сім "і:

 

чоловік —Леонідов Олександр Анатольович, підприемець;

сіни       —Леонідов Олександр Олександрович, 1990 року народження;

--           -- Леонідов Роман Олександрович, 2001 року народження.

 

25 листопада 2013 р.

«Передовиця до газети «Учительська гвардія»

Про вік жінки говорити відверто не прийнято,  Наталі Григорівні, педагогу з технологій та економіки, спеціалізованої школи №46, не зможе точно злічити років навіть найдосвідченіший статист, бо вона щороку не старішає, а молодішає. Секрет розкрити надзвичайно просто: зло людини додає віку, а добро,навпаки,забирає роки. Доброзичлива й щиросердна, з відкритою душею й теплою усмішкою. Ця людина давно стала улюбленицею учителів та учнів. Колеги поважають Н.Г. Леонідову  за порядність, тактовність, уміння допомагати в скрутну хвилину,  а  учні та батьки - за високий професіоналізм та вмілі руки,  які по праву можна назвати «золотими». Вони, ці тендітні жіночі руки,  уміють творити дива з паперу, тканини,  муліне й навіть ґудзиків. Та найбільша заслуга вчителя в тому, що свою майстерність вона вміло й від душі передає дітям, які є постійними переможцями різних конкурсів з декоративно – вжиткового мистецтва як у місті, так і в області. Мережане вбрання,виконане ученицею Євстратовою Оленою у 2011році,  було відзначено дипломом II ступеня  на Всеукраїнський виставці в Києві. Наталя Григорівна, йде в ногу з часом. Розуміючи необхідність наукового підґрунтя в роботі, пише зі своїми вихованцями наукові дослідження,  більшість із яких – переможці міського рівня,а дослідження «В’язання як вид декоративно – вжиткового мистецтва в національній грецькій родині с. Старий Крим», виконане ученицею Гладковською Оленою, здобуло в 2012 році II місце в області. І кому,  як не їй, представляти рідну школу, де навчалася, а тепер учителює, у такому престижному  професіональному конкурсі , як «Учитель року».