Досягнення учнів

 

Динаміка  змін досягнень учнів в оволодінні практичними уміннями,розвиток інтересу до предмету та результативність участі у конкурсах.

 

 

Динаміка  змін  якості  навчальних  досягнень  учнів з предмету «Трудове навчання».

 

 

Результати учнів

 

Маріупольська спеціалізована школа з поглибленим вивченням новогрецької мови І –ІІІ ступенів № 46

 

Результати щодо створення єдиної системи психолого-педагогічного забезпечення в межах програми «Обдарована дитина»

 

Міський конкурс  «Квіти Маріуполя»

 

2009 р.  ІІ місце (Рубан І.),
               ІІІ місце (Куцарська Т.),
2010 р.  переможець ( Харасахал П.)
2011 р.  переможець (Ягмурджи А.)
2012 р.  III місце (Макушенко Ю.)
2013р.   I місце (Ільясова М.)

 

Всеукраїнський конкурс «Свято писанки» міський етап

 

2009 р.  ІІІ місце (Хромих Х.),
2010 р.  переможці (Косожид Н., Костіна О.),
2012 р.  переможці (Колоденко М., Філіп`юк Г.)

 

Всеукраїнський конкурс«Від уміння до майстерності» міський етап

 

2009 р.  І місце (Тиха А.)
2010 р.  Гран-прі (Токарева О.),
               І місце (Євстратова О.),
               ІІ місце (Макушенко Ю.),
               Гран-прі (Савицька Н.)
2011 р.  І місце (Євстратова О.),
               І місце (Тихая  А.),
               ІІІ місце (Макушенко  Ю.)
2012 р.  Гран-прі (Гладковська А.)
               I місце (Ягмурджи В.)
               II місце (Філіпюк  Г.)
2013 р.  I місце (Ягмурджи В.)
               I місце (Ягмурджи А.)
               II місце (Ковалев О.)
               II місце (Філіпюк Г.)

 

Всеукраїнський конкурс «Таємниці народних ремесел» міський етап

 

2010 р.    переможці (Черкасова В., Данилова К.)
2012 р.    І місце (Шитова Н.),
                ІІІ місце (Параскева В.)
2013 р.   I місце  (Ільясова М.)

 

Всеукраїнський конкурс «Крок до майстерності» міський етап

 

2010 р.    ІІ місце (Хромих Х.)
                ІІІ місце (Савицька Н.)
2011 р.    ІІІ місце (Тиха А.)
                ІІІ місце (Черкасова В.)
2013р.     III місце (Гагаріна А.)

 

Всеукраїнський конкурс «Замість ялинки зимовий букет» міський етап

 

2009 р.   II місце (Данилова К.)
2010 р.   ІІІ місце (Сухомлінова Л.)
2011 р.   І місце (Філіп`юк Г.),
                І місце (Ягмурджи В.)
2013 р.   I місце (Кіриченко А.)

 

Всеукраїнський конкурс «Знай та люби свій край» міський етап

 

2011 р.   І місце (Євстратова О.)

 

Обласний етап

 

2011 р.   І місце (Євстратова О.)

 

Всеукраїнський етап

 

2011 р.   Диплом ІІ ступеня (Євстратова О.)

 

Міський етап

 

2012 р.   ІІ місце (Вангельєва Т.)
2013 р.   I місце (Ягмурджи В.)
                I місце (Макушенко Ю.)
                II місце (МАльчева Е.)

Обласний конкурс «Мистецтво орігамі»

 

2012 р.   I місце (Ільясова М.)
                II місце (Ковалев О.)

 

Міський конкурс творчих проектів по курсу «Технологія»

 

2012 р. лауреат  Гладковська А. 11 кл.

 

Предметні олімпіади

 

2010 р.  Міський рівень 10 кл. (Чеботарьова Д., переможець),
                            11 кл. (Євстратова О., переможець)
Обласний рівень 11 кл. (Євстратова О., призер)
2011 р.Міський рівень 10 кл. (Савицька Н., переможець)
2012рРайоний рівень 8 кл. (Духіна С.,переможець)
                             9 кл.(Кудря Є.,переможець)

 

Конкурс «Науковий дебют» на факультеті грецької філології

 

2012 р. за активну участь (Гладковська А.)

 

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

 

2011-2012 н.р Міський  рівень    призер. (Гладковська О.,11 кл.)
                           Обласний рівень II місце  (Гладковська О., 11 кл.)
2012-2013 н.р. Міський  рівень     III місце (Коваленко Л. 9 кл.)
                          Обласний рівень  учасник  (Коваленко Л. 9 кл.)